Hububat, Canlı Hayvan ve Süpürge Teli satış salonlarımızın bilgilerini online.etb.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.
   Borsamızdan Haberler
Edenred Türkiye ile İndirim Protokolü İmzalandı 30.03.2021

Ön ödemeli kurumsal hizmetler sektörünün öncü markası Edenred Türkiye ile Edirne Ticaret Borsası (ETB) arasında imzalanan protokol ile Edirne Ticaret Borsası üyeleri,  Ticket Car Akaryakıt Çözümleri sayesinde yüzde 6 oranında indirimli akaryakıt alma fırsatı elde edecek. Üyeler aynı zamanda Edenred’in Ticket Restaurant Yemek Kartı ile çalışanlarının öğle yemeği gidelerinde de %100’e varan vergi istisnasından yararlanabilecek.

Akaryakıt Giderlerinde %6 Tasarruf

Edenred Türkiye’nin Ticket Car Akaryakıt Çözümleri ile Edirne Ticaret Borsası üyeleri akaryakıt maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlayacak. Üye şirketlerin sadece bir araçları bile olsa belirlenen akaryakıt markalarından yüzde 6 oranında bir indirime sahip olacaklar. Ticket Car Edenred’in tek fatura özelliği sayesinde Edirne Ticaret Borsası üyeleri operasyonel anlamda da büyük kolaylık elde ederken hafta sonu kullanımının kısıtlanması, TL veya litre bazında belirlenen araca göre limit tanımlanabilmesi, belirlenen lokasyonlarda plakaya tanımlı akaryakıt alımı yapılabilmesi sayesinde harcamalarını kontrol altına alarak ayda ortalama yüzde 15’e varan tasarruf da sağlayacak.

Öğle Yemeği Giderinde Çalışan Başına Yılda 6.000 TL’ye Varan Tasarruf

Edirne Ticaret Borsası üyeleri Türkiye’nin ilk yemek kartı markası Ticket Restaurant sayesinde çalışanlarının öğle yemeği giderlerinde yüzde 15 SGK işçi primi, yüzde 22,5 SGK işveren primi, yüzde 0,75 damga vergisi, yüzde 22 gelir vergisi istisnası ile KDV indirimine tabi olacak ve yüzde 100’e varan vergi tasarrufu avantajıyla çalışan başına yılda 6.000 TL’ye varan tasarruf imkanı elde edecek. Böylece kaynaklarını doğru şekilde kullanmaya başlayan üyeler neredeyse yemek gideri kadar bir giderden kurtularak kazançlı çıkacak.

Devir, Tasarruf Devri

Konuyla ilgili açıklama yapan ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Edenred Türkiye ile yaptıkları anlaşmadan duydukları büyük memnuniyeti belirterek, “Büyük küçük her ölçekten şirketin en önemli gündem maddesi tasarruftur ve tasarruf kaynakları doğru yönetmekle başlar. Pandemi koşullarıyla mücadele etmeye devam ettiğimiz bugünlerde üyelerimize bu kıymetli tasarruf imkanını sağlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle akaryakıt alımında çok sayıda aracı bulunan büyük şirketlerle, tek bir aracı olan üye şirketlerimizin aynı indirim oranlarından faydalanabilecek olması çok önemli bir avantaj. Edenred Türkiye sayesinde üye şirketlerimiz artık Ticket Car Akaryakıt Çözümleri ile akaryakıt alımlarında, Ticket Restaurant Yemek Kartı ile ise çalışanlarının öğle yemeği giderlerinde operasyonel ve mali yük getiren süreçleri planlamak için zaman harcamak zorunda değil. Bu anlaşma ile kaynaklarını doğru yönetebilecek üyelerimiz faaliyet gösterdikleri alana daha iyi odaklanacak ve bu zorlu günleri nispeten daha kolay atlatacaklar” dedi.

 

Başvuru Linki

https://ticket.yakitkarti.com/edirne-ticaret-borsasi/

Yayın Tarihi: 30 Mart 2021 Salı, 10:04

 • Borsamızdan Haberler
  Borsamızdan Duyurular
  TOBB Haberler
  TOBB Duyurular
  HIZLI ERISIM LINKLERI
  MOBIL UYGULAMALAR
  Merkez: Umurbey Mah. Büyükdöllük Yolu Üzeri Sok. No:7 - EDİRNE
  Telefon: 02842268500 • Faks: 02842268501 • E-Posta: etb@etb.org.tr • KEP: etb@hs03.kep.tr
  Canlı Hayvan Satış Tesisleri Telefon: 0284226 85 00 (Dahili:161)  Faks: 0.284 226 85 02
  Süpürge Teli Satış Tesisleri Telefon & Faks: 02842355385
  Lalapaşa İrtibat Bürosu: 02843214056 Süloğlu İrtibat Bürosu: 02843113211
  Istatistik | Bilgi Edinme | Iletisim