Hububat, Canlı Hayvan ve Süpürge Teli satış salonlarımızın bilgilerini online.etb.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.
   Borsamızdan Haberler
ETB Meclis Üyelerinden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret 20.10.2022

Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Ferudun Çatalçekiç, Meclis Başkan Yardımcısı Zafer Bahşı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Göktaş ve Eray Karaca, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep İriş ve Oğuz Kurban, Meclis Üyeleri Erhan Akgün, Ahmet Özmen, Adem Ayaz ve Salih Akarsu ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk tarafından yeni dönem projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler verilerek, Borsa ve üyelerinin meclis yönetimi ile dahada güçlendiğini belirterek hizmetlerinin artarak süreceğini aktarıldı.

Özay Öztürk, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Öncelikle Başkanımızı ziyaret etmekten çok büyük mutluluk taşıyoruz. Seçim süreci tabi demokrasinin gereği olarak bizde de rekabet ortamında geçen bir yapısı vardı. Demokrasi şenliği şeklinde bir seçim geçirdik. Tabi sonucunda bizim açımızdan pozitif olması ayrı bir sevindiriciydi. Bizim üçüncü dönemimiz. Bu dönemde de tekrar ciddi bir oy alarak, güven tazelemek bizim omuzlarımıza ayrı bir yükte yüklemiş oldu. Onun için önümüzdeki dönemde de elimizden geleni yapacağız. Rifat Başkanımız her zamanki gibi sevecen ve çok sıcaktı bizlere karşı. Rifat Başkanımızın vizyonerliği, olaylara yaklaşımı, bize olan yaklaşımından çok memnunuz. Ondan dolayı onunla birlikte çalışmaktan da memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’de tüm odalar, borsalar seçimlerini bitirdikten sonra delegeler belirleniyor. Delegelerimiz Birliğimizin seçimlerinde oy kullanacak. Rifat Başkanımızı destekliyoruz. Hayırlara versile olmasını temenni ediyoruz. dedi.  

 

Yayın Tarihi: 21 Ekim 2022 Cuma, 09:53

 • Borsamızdan Haberler
  Borsamızdan Duyurular
  HIZLI ERISIM LINKLERI
  MOBIL UYGULAMALAR
  Merkez: Umurbey Mah. Büyükdöllük Yolu Üzeri Sok. No:7 - EDİRNE
  Telefon: 02842268500 • Faks: 02842268501 • E-Posta: etb@etb.org.tr • KEP: etb@hs03.kep.tr
  Canlı Hayvan Satış Tesisleri Telefon: 0284226 85 00 (Dahili:161)  Faks: 0.284 226 85 02
  Süpürge Teli Satış Tesisleri Telefon & Faks: 02842355385
  Lalapaşa İrtibat Bürosu: 02843214056 Süloğlu İrtibat Bürosu: 02843113211
  Bilgi Edinme | Iletisim