Hububat, Canlı Hayvan ve Süpürge Teli satış salonlarımızın bilgilerini online.etb.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.
   İyi Uygulamalar

 BAĞIMSIZ DENETİM RAPORU 

Yönetim Kurulu tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda; şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkesi kapsamında, mali faaliyetlerimizin denetlenmesinin uygun olacağı kanaatine varılmıştır. 2013 yılından başlanmak üzere her yıl denetim gerçekleştirilmekte ve yönetim kuruluna sunulmaktadır. Yapılan uygulama, akreditasyon sistemi kapsamında bir ilk olarak, iyi uygulama şeklinde kayıt altına alınmıştır.

 MOBİL UYGULAMA 

Borsamızla ilgili tüm gelişmeleri üyelerimiz, üreticilerimiz, paydaşlarımız ve konuya ilgi duyan vatandaşlarımızla vakit kaybetmeden paylaşmak amacıyla, günümüzde akıllı telefonların köprü görevini en iyi şekilde yerine getirdiği inancıyla mobil uygulamalar hazırlanarak faaliyete alınmıştır. Borsa satış salonlarında oluşan fiyat bilgilerine anlık olarak erişim sağlanması iyi uygulama olarak kayıt altına alınmıştır. 

 MOBİL TESCİL UYGULAMASI 

Borsamızın çalışma alanı içerisinde faaliyet gösteren ancak uzaklık nedeniyle sıkıntı yaşayan özellikle ilçelerimizde bulunan üyelerimizin faydalanabilmesi amacıyla başlatılmıştır.  Uygulama kapsamında görevlendirilen personelimiz, her ayın 10.ncu gününü takip eden Çarşamba günü Lalapaşa, Süloğlu ve Havsa, Perşembe günü ise Meriç ve Enez ilçelerimize giderek üyelerimizin tescil işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 CANLI HAYVAN SATIŞ SALONU 

Borsamız bünyesinde bulunan ve Türkiye'de tek aktif çalışan canlı hayvan satış tesislerinde uygulanan elektronik satış işlemleri iyi uygulama olarak kayıt altına alınmıştır. Detaylı bilgiye BURADAN ulaşılabilmektedir.

 LİSANSLI DEPO ŞİRKETİ 

65 bin ton kapasiteli lisanslı depo işletmesi, Borsa üyelerinin katılımlarıyla kurulan şirket vasıtası ile hayata geçirilmiştir. Birlikte iş yapabilme kültürü açısından örnek gösterilen bu oluşum iyi uygulama olarak kayıt altına alınmıştır.

Akreditasyon Sistemi
Misyon
Vizyon
Stratejik Plan
Politikalarımız
İyi Uygulamalar
HIZLI ERISIM LINKLERI
MOBIL UYGULAMALAR
Merkez: Umurbey Mah. Büyükdöllük Yolu Üzeri Sok. No:7 - EDİRNE
Telefon: 02842268500 • Faks: 02842268501 • E-Posta: etb@etb.org.tr • KEP: etb@hs03.kep.tr
Canlı Hayvan Satış Tesisleri Telefon: 0284226 85 00 (Dahili:161)  Faks: 0.284 226 85 02
Süpürge Teli Satış Tesisleri Telefon & Faks: 02842355385
Bilgi Edinme | Iletisim